LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ (MAŠINŲ) IR MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

NoriuAuto.lt tai vieta, kurioje rasite ne tik auto nuomą Vilniaus oro uoste. Mūsų nuomojami automobiliai migruoja ir gali būti pristatyti  visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje bei Palangos oro uoste. Transporto nuomos paslaugos, automobilių pardavimas ir autoservisai tai tik dalis mūsų įmonės veiklos sričių.

NUOMOJAMI LENGVIEJI AUTOMOBILIAI

Mašinų nuoma Vilniuje tarptautiniame oro uoste

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste Kataloge +

INDIVIDUALIŲ KAINŲ POLITIKA?

Mes esame 100% įsitikinę, kad jeigu jau patekote į NoriuAuto.lt svarbiausias ir labiausiai pasirinkimą lemiantis faktorius automobilių nuomos kaina Vilniuje tarptautiniame oro uoste. Mes turime paruošę preliminarų kainininką, tačiau jis nėra galutinis ir už kiek išnuomosime jums automobilį priklauso ne nuo mūsų, o nuo jūsų mielieji. Nesupratote? Norite suprasti? Tuomet skaitykite toliau>

  • Ką reiškia individuali auto nuomos kaina?

Tai reiškia, kad jeigu prie automobilio nurodyta kaina yra 20 eurų už paros nuomos laikotarpį (nesvarbu ar tai Vilnius Kaunas Klaipėda ar Palanga) – tai dar nereiškia, kad mes jo nenuomosime už 12 eurų. Visada žiūrime į išlaidas, kurias patirsime per nuomos laikotarpį. Ir skirtumas tarp tos kainos kurią galite gauti išsinuomavus automobilį 1 parai ir 20 dienų bus tikrai ženkliai pastebimas.

  • Kokia automobilių nuomos kaina Vilniuje

Todėl skaičiuojame ir viską dėliojame telefonu. Todėl, nieko nelaukę galite skambinti mūsų vadybininkams kad ir dabar. Jie jums visada parinks optimaliausią kainos ir kokybės variantą:

AUTOMOBILIU REZERVACIJA

NAUJOVIŠKA AUTO REZERVACIJA TELEFONU VILNIUJE

Automobilių nuoma su pristatymu pas mus neturi laiko apribojimų. Ir tai mes darome 24 valandas per parą. Pristatymas į Kauno Karmėlavos ir Vilniaus oro uostus pagal iš anksto suderintą grafiką. Automobilių atvežimas ne darbo valandomis turi būti suderintas iš anksto.

Taip pat reikalingas atsakymas į priminimą likus parai iki automobilio atsiėmimo oro uoste. Pasikeitus aplinkybėms, maloniai prašome informuoti iš anksto ir nepamiršti, kad santykiai tarp nuomos teikėjo ir kliento visada įtakoja individualios kainų politikos klausimus. Plačiau apie mašinų pristatymą skaitykite čia:

Dar vienas svarbus momentas. Tai automobilio nuomos sutarties pasirašymas. Šioje vietoje norime jums patarti atlikti keletą paprastų dalykų, kurių beveik nemėgsta nei vienas besinuomojantis. Tai paimti ir paskaityti. Jeigu nėra noro to daryti, turėtumėte užduoti keletą klausimų nuomos vadybininkui.